Wypróbuj treningi z Ewą Chodakowską przez 3 dni za darmo

Trzy unikalne programy treningowe stworzone przez Ewę Chodakowską:

  • Trening SUKCES
  • Trening MISSION BEACH BODY
  • Trening SKALPEL

Masz dostęp do trzech kompletnych programów treningowych, które dadzą Ci dawkę pozytywnej energii.

Trenuj przez 3 dni za 0 złotych i sprawdź 3 najpopularniejsze treningi Ewy Chodakowskiej. Masz dostęp do trzech kompletnych programów treningowych, które dadzą Ci dawkę pozytywnej energii. 

3 unikalne treningi stworzone przez Ewę Chodakowską

Zyskujesz dostęp do najpopularniejszych programów treningowych Ewy Chodakowskiej. To zestawy ćwiczeń przetestowane i polecane przez miliony fanek, które dzięki nim zrealizowały swoje marzenie o smukłej i zdrowej sylwetce.

Trening SUKCES

To zestaw ćwiczeń idealny dla początkujących, warto od niego zacząć, jeśli chcesz wyszczuplić sylwetkę, wzmocnić plecy, a także poprawić wygląd brzucha, nóg i pośladków. Lubią go zabiegani – łatwo podzielić go na krótsze serie ćwiczeń albo ułożyć pełny 45-minutowy trening.

Trening SKALPEL

Ten program jest skuteczniejszy niż zabieg chirurgiczny, a do tego bezinwazyjny. Specjalnie dobrane ćwiczenia wzmocnią mięśnie brzucha i pomogą pozbyć się cellulitu. Ćwiczenia wykonywane są w spokojnym tempie, ale z wielką precyzją, tak by wymodelować całą sylwetkę i nie przeciążyć organizmu.

Trening MISSION BEACH BODY

Trening dla energicznych, pozwalający spalić maksymalną ilość tkanki tłuszczowej. Polubią go osoby zaawansowane oraz ambitne, które lubią intensywne ćwiczenia i chcą wysmuklić nogi, ujędrnić pośladki oraz wzmocnić mięśnie brzucha.